В Бердянську вибухнула чергова автівка

24 січня 2023 15:12:33    

В Бердянську вибухнула чергова автівка

Бердянці повідомляють, що у районі п‘ятої школи (яка не працює) стався вибух. Попередньо вибухнуло авто з російськими номерами по вулиці Руденко.

Подробиці з'ясовуються.

Варто відзначити, що на номерах автівки помічено 185 регіон - такі видають в Бердянську. Окрім того, автівка дуже схожа на ту, якою користується Валентина Мамай.

Згодом змі окупантів підтвердили інформацію про Валентину Мамай

- Женщина ехала на своей машине ВАЗ 2111 по улице Руденко. В 15.45, когда она находилась около дома № 15, сдетонировало СВУ, заложенное под заднее пассажирское сиденье со стороны водителя. Пострадавшая получила легкую контузию, скорая помощь доставила ее в больницу. По оценке специалистов, мощность взрыва составила до 200 граммов в тротиловом эквиваленте. Поражающих элементов не обнаружено. - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо - Екс-депутатку Валентину Мамай судять за державну зраду

@@https://www.brd24.com/news/okupan[email protected]@@@https://www.brd24.com/news/[email protected]@@@https://www.brd24.com/news/[email protected]@@@https://www.brd24.com/news/[email protected]@@@https://www.brd24.com/news/[email protected]@@@https://www.brd24.com/news/[email protected]@

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS