Серед постраждалих внаслідок удару РФ по Харкову були люди з порушенням слуху, – радниця голови облради Попова

18 серпня 2022 00:37:36    

У гуртожитку на харківській Салтівці, по якому ввечері 17 серпня російські військові вдарили ракетою, перебували люди з порушенням слуху та мови. 

Вони фізично не могли почути тривогу, щоб відреагувати на неї, так само вони не можуть відгукнутися на пошуки рятувальників, які розбирають завали.

Про це у своєму Facebook повідомила радниця голови Харківської облради Наталія Попова. Попередньо, декому медики надали допомогу на місці.

"Серед постраждалих же були глухонімі (Приношу свої вибачення. Це люди з обмеженими можливостями. На емоціях написала простою мовою. На жаль, є люди які не могли чути/говорити. Попередньо, були вони серед тих, кому надали допомогу на місці. Чекаємо на інформацію з лікарень). Вони навіть не могли почути тривогу... Вони ж не можуть відгукнутися під час оголошення тиші рятувальникам", – написала Попова.

"Росіяни, ви горітимете в пеклі. Бити по житловому будинку – це пи#дець", – емоційно додала вона.

У зруйнованому російською ракетою гуртожитку перебували люди з порушенням слуху та мови

Нагадаємо: увечері 17 серпня росіяни вдарили по житловому будинку на Салтівці, попередньо ракетою "Калібр". Внаслідок прямого влучення він буквально склався, на місці спалахнула сильна пожежа. Загинуло семеро мирних жителів, ще 13 отримали поранення. У сусідніх будинках вибуховою хвилею вибило вікна.

Наслідки ракетного удару по Салтівці

Будинок зруйнований повністю

На черговий акт терору у Харкові з боку російських військ уже відреагував президент України Володимир Зеленський.

"Коли чуєш про харківську Салтівку – це знову біль. Біль за всю Україну. Біль за Харків. Ракетний удар… По гуртожитку… Будівлю повністю зруйновано. Точну кількість загиблих та поранених встановлюємо. Підлий та цинічний удар по цивільних, що не має жодного виправдання та демонструє безсилля агресора. Не пробачимо, помстимося", – написав український лідер, опублікувавши відео з місця подій.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS