Держава ремонтує водогін до Бердянська

23 лютого 2021 08:41:42    

Держава ремонтує водогін до Бердянська

Як повідомив Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух, 18 лютого конкурсна комісія Міністерства розвитку громад та територій України з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку прийняла усі 12 з запропонованих нашою областю проєктів.

Серед переможців конкурсу – проєкт добудови водогону до Бердянська. За словами Олександра Старуха, загальний бюджет проєкту – 8,7 млн грн., з яких 7,9 млн виділить Державний фонд регіонального розвитку, а майже 800 тис. Мають надати депутити з обласного бюджету.

На сьогодні об’єкт готовий на третину. До кінця року планують прокласти кілометр нових поліетиленових труб, на які фахівці дають гарантію десять років.

Головний результат проєкту – бердянці завжди будуть з чистою та якісною дніпровською водою, а КП «Облводоканал» зекономить понад 3 млн грн. завдяки зменшенню втрат води.

Держава виконала свої зобов’язання, а далі слово за депутатами обласної ради, які мають вчасно виділити бюджетні кошти на цей об’єкт.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS