Бойовики повернули тіло загиблого українського воїна

15 липня 2020 15:02:05    

Проросійські бойовики повернули з тимчасово окупованої території тіло військовослужбовця Збройних сил України, який загинув 13 липня поблизу населеного пункту Зайцеве.

Як повідомляє прессцентр операції Об'єднаних сил, наразі триває підготовка до транспортування тіла воїна до місця поховання та проведення ритуалу вшанування полеглого українського Героя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кремлі відреагували на вбивство медика на Донбасі

Україна закликала держави - учасниці ОБСЄ відреагувати на вбивство російськими окупантами українського військового медика під час евакуаційної операції на Донбасі.

Убивство має всі ознаки воєнного злочину, заявив заступник постійного представника України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Лоссовський під час засідання Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ.

13 липня бойовики обстріляли групу українських військовослужбовців, які намагалися провести евакуацію тіла побратима, що підірвався на вибуховому пристрої в районі Зайцевого. Попри домовленості з ворожою стороною та гарантії безпеки, терористи обстріляли групу. В результаті загинув військовий медик, ще 2 військовослужбовців постраждали. Одного пораненого забрати з поля бою не вдалося, про його долю нічого не відомо.

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS